1. 6. 2017 - 30. 9. 2017

První ročník sochařského festivalu SCULPTURE LINE
Vám představí sochy a výtvarné objekty předních domácích i mezinárodních tvůrců „pod širým nebem“, přímo v ulicích města Plzně. Kromě frekventovaných míst budete mít možnost jednotlivé sochy vnímat i v kontextu specifických, méně očekávaných a speciálně vybraných lokací. Každá ze zastávek této „sochařské linky“ je unikátní autorskou poctou Plzni jako městu, neustále inspirujícímu k novým kreativním příběhům.

Záměrem expozice je ozvláštnit a obohatit veřejný prostor, nabídnout nový pohled na Plzeň i na samotná umělecká díla, a to jak obyvatelům, tak i návštěvníkům města.

SCULPTURE LINE je dlouhodobým konceptem, který má za cíl stát se novou tradicí. Zveme vás do ulic. Pojďte ven, vydejte se na cestu „sochařskou linkou“ a užijte si tuto unikátní letní výstavu.

Kontakt


SCULPTURE LINE s. r. o.
Na Poříčí 25, 110 00 Praha 1

Ředitel festivalu:
E-mail: ondrej@sculptureline.cz

Produkce:
Mob: +420 727 961 189
E-mail: alice@sculptureline.cz

Produkce:
Mob: +420 603 539 323
E-mail: katerina@sculptureline.cz

PŘÍPRAVY JSOU V PLNÉM PROUDU

22. 05. 2017

Máme pro vás připraveno spoustu krásných děl, které budou instalovány nejen v Plzni, ale i v Praze. Sochařský festival na čtyři měsíce promění města ve velkou open air galerii. Rozhodně se máte na co těšit. 

CHYSTÁME PRO VÁS SOCHAŘSKÝ FESTIVAL

V tuto chvíli intenzivně pracujeme na prvním ročníku sochařského festivalu SCULPTURE LINE v Plzni. Bližší informace budou přidány do konce měsíce dubna. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se, že Vás v létě potkáme v plzeňských ulicích!