The heart will go on

biodegradable polymer

Ráda bych ukázala pohyb svých soch. Žádné viry ho nezastaví a sochy mohou jít dál a dál. Velmi symbolické srdíčko, které můžete najít na některých veřejných prostranstvích v mém městě Krakově. Sochy není v první chvíli tak snadné najít. Jsou ukryty a instalovány poblíž pomníků polských celosvětově známých umělců na určitém místě, například na hlavním náměstí a také na hřbitově. Zaměřuji se na polské mistry a dávám nápovědu pro ostatní, aby je poznali nebo objevili. Nabízím své srdce vděčné a plné myšlenek. Chci, aby se moje inspirace stala i vaší inspirací. Jděte dál, nechte své srdce jít dál.

 

Martha Mulawa

Polská umělkyně, která miluje přírodu a hory, zejména Tatry.
Sochařka, designérka a malířka batik. Batika je umělecké dílo se zvláštními světelnými efekty, které vnáší život do moderních interiérů a barvu do venkovních prostor.
Mulawa je absolventem průmyslového designu na Akademii výtvarných umění v Krakově, stipendistou na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze a I'Ecole des Beaux-Arts v Toulouse.
Nejčastěji se inspiruje přírodou, což je patrné na většině jejích soch, obrazů a designových objektů. Je laureátkou mnoha cen za design. Ve svých uměleckých projektech kombinuje sochařství nebo malířství s hudbou, světly, mappingem a tancem, které jsou rovněž hojně oceňovány.

Mám zájem o spolupráci

Máte zájem o některé sochy, chcete zapojit do festivalu Vaší obec/město, líbí se Vám naše myšlenka a chcete se stát partnerem festivalu, napište nám.