Sculpture Line
Santa Maria 2020


Nepříznivá situace ve světě aktuálně nedovoluje volný pohyb osob a komplikuje i pohyb soch, kdy autor nemůže být přítomen při instalaci. Výsledkem je postupné rušení akcí, výstav, festivalů, nebo v lepším případě jejich odklad. Chceme touto výzvou překonat současná omezení a umožnit umělcům přihlásit svá již instalovaná díla do našeho festivalu Sculpture Line a přiblížit je tak další veřejnosti.

01

Universidade Federal de Santa Maria

Universidade Federal de Santa Maria

(DES) brotamentos

Catiuscia Bordin Dotto
polyester

Vitalita. Energie, která svádí smysly. Formální obavy, které jsou expresivně strukturovány. Narodily se dobrovolně v (v?) dostupném prostoru vnímaném sochařovým materiálem a lidskou citlivostí. Díky nim se jejich místa počítají. Zabírají se, aby byly také zabírány ... Ukazují se v barvách, aby nám ukázaly, co může být tady a tam ... Pronikají do okolí, úchvatně a hierarchicky, jako touhy ... Legitimní a hlučné v tichu dychtivé pro pohledy. Randění ... Tyto a další vlastnosti přetrvávají, což vede k výraznému překonání a technické přesnosti. S každým přijatým pohledem je ukázáno přirozené a pravé vlastnictví, které je zdrojem procesní upřímnosti. Ovoce tvrdé práce, vytrvalosti a neklidu. 

Art Lines Ministerstvo kultury ČR

Mám zájem o spolupráci

Dejte nám vědět, pokud s námi chcete spolupracovat
Máte zájem o některé sochy, chcete zapojit do festivalu Vaší obec/město, líbí se Vám naše myšlenka a chcete se stát partnerem festivalu, napište nám.