(DES) brotamentos

polyester

Vitalita. Energie, která svádí smysly. Formální obavy, které jsou expresivně strukturovány. Narodily se dobrovolně v (v?) dostupném prostoru vnímaném sochařovým materiálem a lidskou citlivostí. Díky nim se jejich místa počítají. Zabírají se, aby byly také zabírány ... Ukazují se v barvách, aby nám ukázaly, co může být tady a tam ... Pronikají do okolí, úchvatně a hierarchicky, jako touhy ... Legitimní a hlučné v tichu dychtivé pro pohledy. Randění ... Tyto a další vlastnosti přetrvávají, což vede k výraznému překonání a technické přesnosti. S každým přijatým pohledem je ukázáno přirozené a pravé vlastnictví, které je zdrojem procesní upřímnosti. Ovoce tvrdé práce, vytrvalosti a neklidu. 

Catiuscia Bordin Dotto

Catiuscia Dotto je sochařka a profesorka umění na Arts at the Federal Institute of Education. Podílela se na několika sochařských sympoziích, působila v Mexiku, Argentině, Chile, Peru, Egyptě, Bolívii a Uruguayi. Její sochařská práce zkoumá ženskou symboliku v symbióze s organičností forem, které vnímá v přírodě.

Mám zájem o spolupráci

Máte zájem o některé sochy, chcete zapojit do festivalu Vaší obec/město, líbí se Vám naše myšlenka a chcete se stát partnerem festivalu, napište nám.